“21 Günde Değişim Programı”

1.Seviye;İçindeki Kadın ile Buluşma

Kutsal Dişilik Eğitimi; Özündeki gerçek fakat unutmuş oldukları ”dişi bilgeliği” hatırlamak, öğrenmek isteyen kadınların değişim yolculuğudur. 

Dişilik Okulu Eğitimi; Size Ne kazandırır?

Dişi Özüne sahip çıkan kadın; kaybetme korkusunun etkisinden sıyrılmış, İlişkilerinde artık sadece veren taraf değil, gerçek ve eşit bir ilişkide olduğu gibi alma-verme dengesini yakalayabilmiştir. Duygularını, çekim yasasını, sevdiği erkekle enerji ve duygu bağını ustaca yönetir. Hayattan, yaşadığı andan kopmadan, zevk alır. Bu zevk, hayatındaki erkeklere bağımlı değildir. Bencil olmaktan korktuğu ya da başkaları tarafından onaylanmak ihtiyacıyla değil, sadece kadınlığının getirdiği doğal bir şefkat, şifalandırıcılık ve kabul içgüdüsü ile sever.

Ama asla kendini ezdirmez. Sınırları bellidir. O sınırlara saygı, sevgi, takdir ve kabul gösterebilenler hayatında olur. Ve o da yaratılmış herkese ve her şeye, istisnası olmadan kabul verir, sever, saygı gösterir ve takdir eder.

Dişi Özüne sahip çıkan kadın; etrafındaki erkeklerde mıknatıs etkisi yaratır. Onun hayatından terk eden, giden bir erkek yoktur. Bir süre sonra hepsi geri gelir, önemli olan, kimlerin geri geldiği değil, kimlerle gerçek ve kalpten bir bağ kurabildiğidir.

İçimizdeki dişi özle kucaklaşabildiğimiz taktirde; Hayatımızdan giden hiç kimsenin olmadığını, istediğimiz ve korkmadığımız her an onları kolaylıkla geri getirebileceğimizi, derinlere gömdüğümüz bu yeteneğimizin kadim bilgilerini yeniden hatırlayabiliriz. Hatta istersek, bize olan manevi ve gönül borçlarını ödettirebiliriz!

Erkeğinizin sizi duygusal olarak yarım bırakması, oluşturduğu beklentileri karşılamaması, sözleriyle davranışlarının birbirini tutmaması yüzünden yaşam enerjinizi çalmışsa onu geri alabilirsiniz!

Gerçek bir dişi, gücünü sadece anne rolünden değil, sevgili rolünden alır. Gerçek dişi, alır, vermez. Erkeğinin kendi yöntemleriyle sorunu çözmesine, büyümesine izin verir.

Siz dişi bir kadın olur, bilinçaltınızdaki korkuları yenerseniz, en cimri erkek size cömert, en çapın erkek size sadık olur!

Ayrılık acısını yok etmek sanıldığı kadar zor değildir! Acı, kişinin aşık olduğu insana olan özlemi değildir! Ayırt edilmesi gereken şey, özlemini çektiğimiz beklenti ve duygumuzdur.

Daha detaylı Bilgi için Tıklayın: DİŞİLİK OKULU EĞİTİMİ

Neden “21 Günde Değişim Programı”?

Alışkanlıklar beyinde 20 günde oluşmaktadır. 20 gün boyunca aynı şeyi yapan insan 21. günde alışkanlık kazanmış olur. Tıpkı sigara alışkanlığı gibi.
Araba kullanmaya başladığımızda vitesi, debriyajın yerini, sinyali verirken düşünürüz ama belli bir süre sonra beyin bunu otomatiğe bağlar

Dişil Enerjiyi Kazanmak İçin 21 Gün Yeter mi?


Sadece irade kullanarak alışkanlık değiştirme çabaları ancak kısa bir süre işe yarar. Sonra eski alışkanlıklara geri dönülür. Çünkü bilinç ile bilinçaltı çatıştığında kazanan daima bilinçaltıdır. Örneğin, siz bilinçli olarak hayatınızı değiştirmek istersiniz, yeniden kadın kimliğiniz ile barışmak, dişi enerjinizi aktive etmek istersiniz ama bilinçaltınızda şuan ki olduğunuz kadın ile  ilgili olumlu bir kayıt olduğu sürece iradenizi kullanarak değişseniz  bile bir müddet sonra yine başa dönersiniz. Bilinçli zihin dakikada on üç düşünceyi bilinçli olarak algılayabilir; ama bilinçaltı bir dakikada 2.5 milyon bilgi parçacığını prosesten geçirir.
Olumlu ve olumsuz alışkanlıkların, yaşam deneyimlerinin, inançların belleği bilinçaltındadır.
Bir alışkanlığı ondan kurtulmaya çalışarak değiştiremezsiniz ama yeni bir alışkanlık yaratabilirsiniz. Kötü olumsuz kayıtları, alışkanlıkları yok etmek, yeni bir şeyi öğrenmekten daha zordur. Yeni bir alışkanlığı yerleştirmek için 21 gün boyunca hiç ara vermeden tekrar gerekir. Çünkü yeni alışkanlığın zihinde ve hücresel bellekte kalıcı olarak yerleşmesi 21 gün sürer. Alışkanlıklar tekrarlana tekrarlana kazanılır. Yeni alışkanlığın da zihinde kalıcı sinir ağı “otoyolu” yaratması 21 gün tekrar edilerek oluşur. Zihniniz ve kaslarınız tekrar edilen bir şeyi otomatiğe bağlar. Dişinizi fırçalamak, yürümek ya da ayakkabınızı bağlamak için düşünmüyorsunuz değil mi? İşte bu 21 günde değişim programı sayesinde; İlişkilerinizi yaşarken neyi nasıl yapacağınızı, içinizdeki gerçek kadın özünüzü nasıl hayata geçirmeniz noktasında da düşünmeyeceksiniz. 


Dişi enerjinizi kazanmak için;

Gelişim yolculuğunuzda bilinçaltınıza belirli bir olgunlaşma süresi tanımanız gerekir; bunu kuluçka dönemi olarak düşünün. Unutmamanız gereken, bu 21 günlük kuluçka dönemini hiç sekteye uğratmadan tamamlamanız gerektiğidir. Biz bu süreç de sizinle 21 gün boyunca yol yürüyeceğiz. Böylece verdiğimiz kararları ve değişimi olumlu bir şekilde destekleyeceğiz. 

21 Günlük Değişim Programına

Kimler Katılmalı ?

 • Bir kadın olarak kendini daha iyi ifade edebilmek ister miydin?
 • Dişi tarafınla, sezgilerinle, bedeninle ve ruhunla daha derin düzeyde iletişime geçip, bağlantı kurmak ister misiniz?
 • Bir şeyler kaçırıyorum, bir yerlere yetişmem lazım hissi sizin için tanıdık mı?
 • Terk edilme korkusu yaşıyorsan musunuz?
 • Hak ettiğin değeri görmediğini yada değerli olmayı hak etmediğini düşünüyor musunuz?
 • En ufak bir sevgi görebilmek için; kendinizden vazgeçip sevgi dilenciliği yapıyor musunuz?
 • Kendinizi beğenmiyor yada her girdiğiniz ortamda beğenilme kaygısı yaşıyor musunuz?
 • Duygusal ilişkilerde kaybolduğunuzu hissettiğiniz ya da duygusal ilişkiler kurmakta zorluk çekiyor musun?
 • Hayattınız da ve İlişkilerinizde farklı senaryolarla aynı sonu yaşıyor musunuz?
 • Anlam veremediğiniz kısır döngüler mi yaşıyorsunuz?
 • İlişkilerinde ilişkiyi seçen değil de, hep seçilmeyi bekleyen tarafta mısın?
 • İlişkilerine kalbinle değil de, mantığınla yaşamaya mı programlısın?
 • Her ilişkinde terk ediliyor yada aldatılıyor musun?
 • Seni sen olduğun için seven gerçek sevgi karşına bir türlü çıkmıyor mu?
 • Bağımlı, saplantılı ve uzaktan olan ilişkileri mi hayatına çekiyorsun?
 • Biten bir ilişkiyi sonlandıramıyor musunuz?
 • İş veya özel ilişkilerinde pasif kalıyor ve eyleme geçmekte zorlanıyorsan,
 • Tüm başarılarına ve hayatta elde ettiklerine rağmen içinde anlam veremediğin bir tatminsizlik duygusu mu var?
 • İlişkilerine ve hayata aşırı kontrolcü ve sert mi tavrın var?
 • Sana göre hayatta ve ilişkilerde güzel olan zor mu elde edilir?
 • İlişkilerine ve hayata güvenmek senin için çok mu zor?
 • Kendini her zaman güçlü mü olmak zorunda hissediyorsun?
 • İlişkilerinde her zaman verici ve taviz veren taraf sen misin?
 • İlişkilerinde alma/ verme dengesi ne durumda? İstemekte zorlanıyor musun
 • Sürekli enerji ve kaygı halini mi yaşıyorsun?
 • Dişil ve Eril enerjin de dengesizlikler yaşıyorsan?

Soruların geneli EVET ise; 
”Özündeki Kutsal Dişi” ile buluşmak, her kadın için;  yaşı ve konumu ne olursa olsun,  içinde var olan bilge, şefkatli, güvenli, yumuşak, sevgi dolu, sezgileri yüksek, yaratıcı ve şifacı özünün hayatta ifade bulmasıdır. İçinizdeki özü keşfetmek, daha doyumlu mutlu ilişkiler ve arzuladığınız hayatı yaşamak istiyorsanız, sizi  Sevinç Karakaya liderliğinde yapılacak olan ”Özündeki Kutsal Dişiyi” keşfetmek üzere, adım atmaya davet ediyoruz.

Program İçeriği

Bu çalışmada beraber güvenli ve kutsal bir paylaşım ve araştırma ortamı oluşturarak; öz doğamızı, dişi özelliklerimizi yeniden keşfetmek ve sahiplenmek, bunun sonucunda tanımlarımızın, şartlanmalarımızın, alışkanlıklarımızın, bildiklerimizin ötesinde gerçekten kim olduğumuz ve ne istediğimiz konusunda adımlar atabilmek için farklı pratikler yapacağız. Cesaretle içimize döneceğiz, konfor alanımızın dışında dokunulmamış alanlara şefkat, farkındalık ve anlayışla dokunacağız, ezber bozacağız.

Etkinlik Tarihi /  Saati : 28 Ekim – 4-11 Kasım 2017 /

12:00-17:00 (ders anlatımı) Hafta içi (Whatsapp takip)

Adres : Kadıköy / Rıhtım (İnteraktif Danışmanlık İstanbul Anadolu Yakası Ofisi) 

Ayrıntılı bilgi için; 05071161100 nolu telefonu arayabilir ya da form bırakabilirsiniz.

Eğitim sonrası 1 ay içinde ücretsiz yapılandırma seansı yapılacaktır.

Dişilik Okulu Eğitimi; İlişkilerini aşk ve sevgi ile yaşamak, doğru eşi seçmek, sevdiği kişi ile duygusal, zihinsel, bedensel bağı kurup, güçlendirerek, kendini daha iyi ifade edebilmek isteyen tüm kadınlar için hazırlanmıştır.  www.disilikokulu.com 05071161100

ÖN BAŞVURU FORMU

Online veya Yüzyüze Eğitime başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.