Kutsal Dişilik Eğitimi
; Özündeki gerçek fakat unutmuş oldukları ”dişi bilgeliği” hatırlamak, öğrenmek isteyen kadınların değişim yolculuğudur. 

Dişilik Okulu Eğitimi; Size Ne kazandırır?icimdeki-kadin-ile-bulusma

Dişi Özüne sahip çıkan kadın; kaybetme korkusunun etkisinden sıyrılmış, İlişkilerinde artık sadece veren taraf değil, gerçek ve eşit bir ilişkide olduğu gibi alma-verme dengesini yakalayabilmiştir. Duygularını, çekim yasasını, sevdiği erkekle enerji ve duygu bağını ustaca yönetir. Hayattan, yaşadığı andan kopmadan, zevk alır. Bu zevk, hayatındaki erkeklere bağımlı değildir. Bencil olmaktan korktuğu ya da başkaları tarafından onaylanmak ihtiyacıyla değil, sadece kadınlığının getirdiği doğal bir şefkat, şifalandırıcılık ve kabul içgüdüsü ile sever.

Ama asla kendini ezdirmez. Sınırları bellidir. O sınırlara saygı, sevgi, takdir ve kabul gösterebilenler hayatında olur. Ve o da yaratılmış herkese ve her şeye, istisnası olmadan kabul verir, sever, saygı gösterir ve takdir eder.

Dişi Özüne sahip çıkan kadın; etrafındaki erkeklerde mıknatıs etkisi yaratır. Onun hayatından terkeden, giden bir erkek yoktur. Bir süre sonra hepsi geri gelir, önemli olan, kimlerin geri geldiği değil, kimlerle gerçek ve kalpten bir bağ kurabildiğidir.

İçimizdeki dişi özle kucaklaşabildiğimiz taktirde; Hayatımızdan giden hiç kimsenin olmadığını, istediğimiz ve korkmadığımız her an onları kolaylıkla geri getirebileceğimizi, derinlere gömdüğümüz bu yeteneğimizin kadim bilgilerini yeniden hatırlayabiliriz. Hatta istersek, bize olan manevi ve gönül borçlarını ödettirebiliriz!

Erkeğinizin sizi duygusal olarak yarım bırakması, oluşturduğu beklentileri karşılamaması, sözleriyle davranışlarının birbirini tutmaması yüzünden yaşam enerjinizi çalmışsa onu geri alabilirsiniz!

Gerçek bir dişi, gücünü sadece anne rolünden değil, sevgili rolünden alır. Gerçek dişi, alır, vermez. Erkeğinin kendi yöntemleriyle sorunu çözmesine, büyümesine izin verir.

Siz dişi bir kadın olur, bilinçaltınızdaki korkuları yenerseniz, en cimri erkek size cömert, en çapın erkek size sadık olur!

Ayrılık acısını yok etmek sanıldığı kadar zor değildir! Acı, kişinin aşık olduğu insana olan özlemi değildir! Ayırt edilmesi gereken şey, özlemini çektiğimiz beklenti ve duygumuzdur.

Daha detaylı Bilgi için Tıklayın: DİŞİLİK OKULU EĞİTİMİ

 Dişilik Okulu Sınıf Eğitime Kimler Katılmalı ?

 • Bir kadın olarak kendini daha iyi ifade edebilmek ister miydin?
 • Dişi tarafınla, sezgilerinle, bedeninle ve ruhunla daha derin düzeyde iletişime geçip, bağlantı kurmak ister misiniz?
 • Bir şeyler kaçırıyorum, bir yerlere yetişmem lazım hissi sizin için tanıdık mı?
 • Terk edilme korkusu yaşıyorsan musunuz?
 • Hak ettiğin değeri görmediğini yada değerli olmayı hak etmediğini düşünüyor musunuz?
 • En ufak bir sevgi görebilmek için; kendinizden vazgeçip sevgi dilenciliği yapıyor musunuz?
 • Kendinizi beğenmiyor yada her girdiğiniz ortamda beğenilme kaygısı yaşıyor musunuz?
 • Duygusal ilişkilerde kaybolduğunuzu hissettiğiniz ya da duygusal ilişkiler kurmakta zorluk çekiyor musun?
 • Hayattınız da ve İlişkilerinizde farklı senaryolarla aynı sonu yaşıyor musunuz?
 • Anlam veremediğiniz kısır döngüler mi yaşıyorsunuz?
 • İlişkilerinde ilişkiyi seçen değil de, hep seçilmeyi bekleyen tarafta mısın?
 • İlişkilerine kalbinle değil de, mantığınla yaşamaya mı programlısın?
 • Her ilişkinde terk ediliyor yada aldatılıyor musun?
 • Seni sen olduğun için seven gerçek sevgi karşına bir türlü çıkmıyor mu?
 • Bağımlı, saplantılı ve uzaktan olan ilişkileri mi hayatına çekiyorsun?
 • Biten bir ilişkiyi sonlandıramıyor musunuz?
 • İş veya özel ilişkilerinde pasif kalıyor ve eyleme geçmekte zorlanıyorsan,
 • Tüm başarılarına ve hayatta elde ettiklerine rağmen içinde anlam veremediğin bir tatminsizlik duygusu mu var?
 • İlişkilerine ve hayata aşırı kontrolcü ve sert mi tavrın var?
 • Sana göre hayatta ve ilişkilerde güzel olan zor mu elde edilir?
 • İlişkilerine ve hayata güvenmek senin için çok mu zor?
 • Kendini her zaman güçlü mü olmak zorunda hissediyorsun?
 • İlişkilerinde her zaman verici ve taviz veren taraf sen misin?
 • İlişkilerinde alma/ verme dengesi ne durumda? İstemekte zorlanıyor musun
 • Sürekli enerji ve kaygı halini mi yaşıyorsun?
 • Dişil ve Eril enerjinde dengesizlikler yaşıyorsan?

disi-71Soruların geneli EVET ise; 
”Özündeki Kutsal Dişi” ile buluşmak, her kadın için;  yaşı ve konumu ne olursa olsun,  içinde var olan bilge, şefkatli, güvenli, yumuşak, sevgi dolu, sezgileri yüksek, yaratıcı ve şifacı özünün hayatta ifade bulmasıdır. İçinizdeki özü keşfetmek, daha doyumlu mutlu ilişkiler ve arzuladığınız hayatı yaşamak istiyorsanız, sizi  Sevinç Karakaya liderliğinde yapılacak olan ”Özündeki Kutsal Dişiyi” keşfetmek üzere, adım atmaya davet ediyoruz.

Eğitim İçeriği

Bu çalışmada beraber güvenli ve kutsal bir paylaşım ve araştırma ortamı oluşturarak; öz doğamızı, dişi özelliklerimizi yeniden keşfetmek ve sahiplenmek, bunun sonucunda tanımlarımızın, şartlanmalarımızın, alışkanlıklarımızın, bildiklerimizin ötesinde gerçekten kim olduğumuz ve ne istediğimiz konusunda adımlar atabilmek için farklı pratikler yapacağız. Cesaretle içimize döneceğiz, konfor alanımızın dışında dokunulmamış alanlara şefkat, farkındalık ve anlayışla dokunacağız, ezber bozacağız.

Kutsal Dişilik Ders Programı İçin Tıklayın:

Etkinlik Tarihi /  Saati : 28 Ekim – 4-11 Kasım 2017 /

12:00-17:00 (ders anlatımı) Hafta içi (Whatsapp takip)

21 Günlük Değişim Programı; 2250 TL

Erken kayıt ücreti; 13 Ekim’e kadar peşin; 1,250 TL, taksitli 1,500 TL

Adres : Kadıköy / Rıhtım (İnteraktif Danışmanlık İstanbul Anadolu Yakası Ofisi) 

 

Eğitim sonrası 1 ay içinde ücretsiz yapılandırma seansı yapılacaktır.

Dişilik Okulu Eğitimi; İlişkilerini aşk ve sevgi ile yaşamak, doğru eşi seçmek, sevdiği kişi ile duygusal, zihinsel, bedensel bağı kurup, güçlendirerek, kendini daha iyi ifade edebilmek isteyen tüm kadınlar için hazırlanmıştır.  www.disilikokulu.com 05071161100

ÖN BAŞVURU FORMU

Online veya Yüzyüze Eğitime başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.Sevinç Karakaya Kimdir? 

Kurucularından olduğum  İnteraktif Danışmanlık‘da Sosyal Psikolog, Aile danışmanı, ilişki ve yaşam koçu olarak çalışmaktayım. Kadının, evrensel olan ”dişi enerjisini ve gücünü sahiplenerek” yaşamına, kendi kimliğine sahiplenmesi, sağlıklı ilişkiler, mutlu duygusal birliktelikler ve iş hayatına katılması ile ilgili ”Dişilik Okulu” kavramı altında birebir koçluk ve dönüştürücü programlar yapıyorum.

Bireysel ve kurumsal olmak üzere 1000 saatin üzerinde koçluk deneyimim ile akreditasyon aşamalarını tamamlamış uluslararası yaşam ve ilişki  koçuyum. Yetişkinler psikoloji üzerine yaptığım çalışmaların ardından; eğitimlerini tamamlayarak koçluk çalışmalarıma başladım. Şimdilerde ise koçluk ve eğitim çalışmalarımın yanı sıra, Kadının kendi dişi özünü bulması üzerine çalışmalar yapmaktayım. Kendimi bildim bileli insanın gelişim ve değişim yolculuğuna olan derin bir merakım var. Bu merakım beni bir çok  programlara katılıp, araştırmaya teşvik etti. Halen de kendi ruhunun yolculuğunu derinleştirmeye, yeni öğretileri kendime katmaya ve tüm bunları koçluk disiplini ile harmanlayarak öğrenmeye devam ediyorum.

Koçluk becerilerini kendimde geliştirirken fark ettim ki insan, aslında hayata ”yaşam amacını” bilerek geliyor. Zaman içerisinde inişlerimiz çıkışlarımız olabiliyor, yada asıl yolumuzdan sapabiliyoruz ama bir gün; eğer gerçekten, gözlerimizle görmeyi öğrenirsek, kulaklarımızla yaratılan her şeyi ve ilahi emirleri işitmeyi tercih edersek  ve hayatı özümüze kadar hissetmeyi başarabilirsek” tekrar olmamız gereken ”doğru” yolumuza dönüp, yolculuğumuza da devam edebiliyoruz. Bunun da yolu; yaşamda hangi kimliğimiz altında olursa olsun bize ışık olan inançlarımızdan, enerjimizi keşfetmekten ve bilinç seviyemizi yükseltmekten geçiyor. İşte benim yolculuğum da böyle başladı. Yolum ben yürüdükçe başka ana yollara kendini açtı ve zaman içerisinde kendimi, gelişim ve dönüşüm alanında çalışan bir kadın olarak kendi dişi özümü keşfettikçe öğrendiklerimi, uyguladıklarımı kadın danışanlarımla tutkulu bir şekilde paylaşırken buldum. Koçluk ve sunduğum dişil enerji programları vasıtasıyla kadınların gelişimlerine, liderlik alanlarına, kalplerindeki en derin arzularına yeni pencereler açmak üzere kalbimde ve zihnimde öğüttüklerimi paylaşıyorum. Bu doğrultuda, ”Dişilik Okulu” eğitimlerine ile her yaştan ve her kesimden kadına, içlerindeki dişi özü hatırlamaları ve onunla temas etmeleri için duygusal, zihinsel ve ruhsal alanlarına dokunuyorum, kendileri ile bağlantı kurmalarına aracı oluyorum.

Bir kadın olarak hepimiz, kendi değerimizi, kendi sesimizi bulduğumuz anlamlı yaşamları hak ediyoruz. İçinizde bir çağrı, bir kıvılcım yandığını hissediyorsanız sizi hep birlikte büyüyeceğimiz yaratacağımız çemberde çalışmalarıma, kendi içinizdeki dişi öz ile buluşmaya davet ediyorum.