dişiBirçoğumuz annemizin karnından ”of kadınlık ne zor” serzenişi ile büyüyüp onun doğum kabusu olduk. Hipnotize olarak seyrettiğimiz Türk filmlerindeki çığlık çığlığa doğumhane yetiştirilen anne adaylarını gördükçe doğum kadın için işkence olduğunu yazdı bilinçaltımız… Bu tranvalarla hazırlandığımız evliliğe yenilerini ekledi; halalar, teyzeler, komşu kızları ve doğum gibi İlk gecede kadın için işkence oldu.

Cinsel hayatın acı veren, yük gelen tatminsiz boyutunu işlediler zihnimize. İlk gece yaratıktan, öcüden daha korkunç kodlandı benliğimize. Tam ”Yok canım her şey bu kadar kötü olamaz” derken adet sancıları, jinekolojik muayenelerin utancı, bedenimize yabancılaşmanın acı Yüzü ile tanıştık. işte birçoğumuz o anda nefret etmeye karar verdik kadınlık rollerimizden. Bu olumsuz duyguların zihin beden ruh ayrışmalarının yaşam boyu sürecek hastalıklara kapı arayacağını bilemeden…

Dişilik İlkokulu daha anne karnında mini minnacık bir ceninken yüklenmeye başladığımız kodlarımızı fark etmek bizi kendimizle kadınlarımıza barıştırmak ”bu kadınlık ne zor” serzenişinden ”kadınlığıma şükrediyorum” bilincine ulaşmak niyetiyle oluşturuldu.

Zihin beden ruh bütünlüğünü bozan bilinçaltı yazılım ve saplantıların kadınların hayatı nasıl olumsuz etkilediğini, hatta bazen nasıl kabusa çeviri bildiğini anlatacağım ve çözüm önerileri sunacağım.

Çünkü bizler güçsüz biokimyasal makineler olmadığımız gibi, kendimizi her kötü hissettiğimizde  ağzımıza aldığımız bir ilaç sorunlarımızın çözüm olamaz. vücuttaki belirtileri yok etmek için tavsiye edilen ilaçlar bu belirtilerin ortaya çıkmasındaki inanç kalıplarımız kişisel varlığımızı göz ardı etmemize neden olur.

Amacım sağlığımız için Modern tıbbın bize dikte ettiği Dogmatik bilgilerin dışında , Yaradan’ın ”size ruhumdan üflediğim” dediği ruhumuzun beden makinesi denkleminde ne kadar önemli olduğunu anlatabilmek fiziksel ve zihinsel sağlığımızı geliştirmek istediğimizde bu denklemin içinde ruhumuzu yerleştirme bilmektir.

Vücudumuzda ve beynimizi hormonlar ve sinirsel iletkenler kontrol etmiyor, aksine inançlarımız yaşamlarımızı kontrol ediyor evet inançlarımız…

Tüm kadınların davetli olduğu bu farkındalık eğitimine insanı bir makine olarak gören tabi model yerine kendinizi farklı bir gerçeklikte görmeye beden fonksiyonlarınızın ve sağlığınız için dogmatik bilgilerin dışında bir bakış açısı kazanmaya davet ediyoruz

Kadının farklı dönem ve durumlarda çocukluk regli ergenlik evlilik cinsellik doğum annelik menopoz yaşadıkları fiziksel ve ruhsal rahatsızlıkların kaynaklarını keşfetmeye çağırıyor onları farkında olmaya idrak etmeye davet ediyor onlara kendi bedenlerini okumaları için kılavuz yapıyoruz

Fizik bedeninizi İdare eder yazılımları düzeltmek, dönem dönem yaşadığınız yada kronikleşmiş korkularınızdan kurtulmak, kendi bedeninizi okumak ve arazlarını çözmek, değişim ve sağlık yetkisinin sizde olduğunu fark etmek, anneliği neşeyle kabul etmek, evliliği mutlu hale getirmek, yaratılış programınızı fark edip kadınlığınız dan memnun olmak istiyorsanız bu eğitim  programa davetlisiniz.

ÖN BAŞVURU FORMU

Seminer ve Eğitimlerimize başvurmak için hemen yan tarafta bulunan ön başvuru formunu doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz.