Koçluk ve sunduğum dişil enerji programları vasıtasıyla kadınların gelişimlerine, liderlik alanlarına, kalplerindeki en derin arzularına yeni pencereler açmak üzere kalbimde ve zihnimde öğüttüklerimi paylaşıyorum. Bu doğrultuda, ”Dişilik Okulu” eğitimlerine ile her yaştan ve her kesimden kadına, içlerindeki dişi özü hatırlamaları ve onunla temas etmeleri için duygusal, zihinsel ve ruhsal alanlarına dokunuyorum, kendileri ile bağlantı kurmalarına aracı oluyorum.

Kurucularından olduğum  İnteraktif Danışmanlık‘da Aile danışmanı, ilişki ve yaşam koçu olarak çalışmaktayım. Kadının, evrensel olan ”dişi enerjisini ve gücünü sahiplenerek” yaşamına, kendi kimliğine sahiplenmesi, sağlıklı ilişkiler, mutlu duygusal birliktelikler ve iş hayatına katılması ile ilgili ”Dişilik Okulu” kavramı altında birebir koçluk ve dönüştürücü programlar yapıyorum.

Bireysel ve kurumsal olmak üzere 1000 saatin üzerinde koçluk deneyimim ile akreditasyon aşamalarını tamamlamış uluslararası yaşam ve ilişki  koçuyum. Yetişkinler psikoloji üzerine yaptığım çalışmaların ardından; eğitimlerini tamamlayarak koçluk çalışmalarıma başladım. Şimdilerde ise koçluk ve eğitim çalışmalarımın yanı sıra, Kadının kendi dişi özünü bulması üzerine çalışmalar yapmaktayım. Kendimi bildim bileli insanın gelişim ve değişim yolculuğuna olan derin bir merakım var. Bu merakım beni bir çok  programlara katılıp, araştırmaya teşvik etti. Halen de kendi ruhunun yolculuğunu derinleştirmeye, yeni öğretileri kendime katmaya ve tüm bunları koçluk disiplini ile harmanlayarak öğrenmeye devam ediyorum.

Koçluk becerilerini kendimde geliştirirken fark ettim ki insan, aslında hayata ”yaşam amacını” bilerek geliyor. Zaman içerisinde inişlerimiz çıkışlarımız olabiliyor, yada asıl yolumuzdan sapabiliyoruz ama bir gün; eğer gerçekten, gözlerimizle görmeyi öğrenirsek, kulaklarımızla yaratılan her şeyi ve ilahi emirleri işitmeyi tercih edersek  ve hayatı özümüze kadar hissetmeyi başarabilirsek” tekrar olmamız gereken ”doğru” yolumuza dönüp, yolculuğumuza da devam edebiliyoruz. Bunun da yolu; yaşamda hangi kimliğimiz altında olursa olsun bize ışık olan inançlarımızdan, enerjimizi keşfetmekten ve bilinç seviyemizi yükseltmekten geçiyor. İşte benim yolculuğum da böyle başladı. Yolum ben yürüdükçe başka ana yollara kendini açtı ve zaman içerisinde kendimi, gelişim ve dönüşüm alanında çalışan bir kadın olarak kendi dişi özümü keşfettikçe öğrendiklerimi, uyguladıklarımı kadın danışanlarımla tutkulu bir şekilde paylaşırken buldum. Koçluk ve sunduğum dişil enerji programları vasıtasıyla kadınların gelişimlerine, liderlik alanlarına, kalplerindeki en derin arzularına yeni pencereler açmak üzere kalbimde ve zihnimde öğüttüklerimi paylaşıyorum. Bu doğrultuda, ”Dişilik Okulu” eğitimlerine ile her yaştan ve her kesimden kadına, içlerindeki dişi özü hatırlamaları ve onunla temas etmeleri için duygusal, zihinsel ve ruhsal alanlarına dokunuyorum, kendileri ile bağlantı kurmalarına aracı oluyorum.

Bir kadın olarak hepimiz, kendi değerimizi, kendi sesimizi bulduğumuz anlamlı yaşamları hak ediyoruz. İçinizde bir çağrı, bir kıvılcım yandığını hissediyorsanız sizi hep birlikte büyüyeceğimiz yaratacağımız çemberde çalışmalarıma, kendi içinizdeki dişi öz ile buluşmaya davet ediyorum.

Sevgiyle Dişilik Okulu Çatısında Buluşmak Dileğiyle…